نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

دختر قمه‌کش و دوستانش در اداره پلیس

منبع
همشهري آنلاين
بروزرسانی
دختر قمه‌کش و دوستانش در اداره پلیس

همشهري آنلاين/ با شناسايي دختران نوجواني که در پارکي در اصفهان با هم درگير شده و يکي از آنها اقدام به قمه کشي کرده بود معلوم شد که دور همي آنها يک قرار در فضاي مجازي بوده که به خاطر اختلاف و کل کل در فضاي مجازي به درگيري کشيده شده است.

به دنبال انتشار کليپي از درگيري چند دختر نوجوان در پارکي در اصفهان و قمه کشي يکي از آنها که جنجال زيادي در فضاي مجازي بوجود آورد تحقيقات پليس براي شناسايي اين دختران آغاز شد و ماموران موفق شدند در مدت کوتاهي محل زندگي اين دختران را شناسايي کنند.

ساعاتي پيش دختران نوجوان با همراهي اعضاي خانواده شان به پليس شهر اصفهان منتقل شدند و معلوم شد که آنها از مدتي قبل  در فضاي مجازي با هم آشنا و دوست شده بودند اما کل کل ها و کري خواني هايشان در اين فضا باعث بوجود آمدن اختلاف ميان آنها شده بود و به همين دليل در يکي از پارک ها با هم قرار گذاشته بودند اما دراين قرار بين تعدادي از آنها درگيري بوجود آمده و يکي از آنها اقدام به قمه کشي کرده بود. همچنين مشخص شد که پس از اين درگيري فرد ديگري اقدام به فيلم برداري کرده و سپس اين فيلم را در شبکه هاي اجتماعي منتشر کرده بود.

تحقيق از دختران نوجوان ادامه دارد و پرونده آنها براي تصميم گيري در اختيار مرجع قضايي قرار خواهد گرفت اما آنچه در اين ميان اهميت بيشتري دارد نظارت خانواده ها بر رفتار فرزندان نوجوانشان چه در فضاي مجازي و چه در دنياي واقعي است چرا که گاهي اشتباهات بچگانه نوجوانان دور از چشم خانواده هايشان ممکن است ابعاد گسترده اي پيدا کند و حتي باعث بوجود آوردن احساس ناامني در جامعه شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره