نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

گفتگو با متهمان قمه کشی در کله پزی

منبع
رکنا
بروزرسانی

رکنا/ پسر جوان با همدستي 2 شرور ديگر بخاطر يک کينه قديمي در کله پزي دست به قمه کشي زد و انگشت دست مرد قوي هيکل را قطع کردند.

قمه کشي در کله پزي راز عجيبي داشت. اين قمه کشي چند روز قبل در شرق تهران رخ داد. فيلم دوربين مداربسته قمه کشي کافي بود تا متهمان شناسايي شوند. ماموران پليس امنيت خيلي زود عاملان اين قمه کشي را دستگير کردند و آنها انگيزه شان براي اين قمه کشي را يک اختلاف قديمي اعلام کردند.

قمه کشي در شرق تهران
به گزارش اختصاصي خبرنگار حوادث رکنا، شامگاه 10 تيرماه سال جاري بود که مرد جواني در يک کله پزي در شرق تهران در حال خوردن غذا بود که ناگهان 3 جوان با در دست داشتن قمه به سمت وي حمله کردند.

مرد جوان براي در امان ماندن از ضربات قمه 3 شرور سابقه دار به داخل مغازه کله پزي مي رود اما 3 جوان که تصميم داشتند او را زمينگير کنند به تعقيبش رفته و داخل مغازه کله پزي مرد قوي هيکل را هدف ضربات قمه قرار داده و سپس پا به فرار گذاشتند.

بازداشت عاملان قمه کشي در کله پزي
با اعلام اين خبر تيمي از ماموران پليس امنيت عمومي تهران براي دستگيري 3 جوان قمه به دست وارد عمل شدند و ماموران در ابتدا دوربين هاي مداربسته را مورد بازبيني قرار دادند و خيلي زود ماموران متهمان پرونده قمه کشي در مغازه طباخي شناسايي شدند.

همين کافي بود تا ماموران 2 متهم اصلي پرونده را در عمليات پليسي دستگير کنند و تحقيقات براي سومين متهم پرونده در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي تهران قرار گرفته است.

سرهنگ سعيد راستي رييس مرکز عمليات پليس امنيت عمومي تهران در خصوص اين پرونده به رکنا گفت: اي 2 متهم از اراذل و اوباشي هستند که چند روز قبل ساعت 10 شب در حاليکه صاحب طباخي در حال تعطيل کردن مغازه اش بوده 3 اراذل و اوباش به سمت شاکي پرونده حمله  مي کنند.

وي افزود: شاکي پرونده به سمت داخل مغازه فرار مي کند که 3 اراذل و اوباش به دنبال او رفته و پس از افتادن شاکي روي زمين، وي را هدف ضربات قمه قرار مي دهند که شاکي پرونده از ناحيه دست و پا زخمي شده و يکي از انگشتانش نيز قطع مي شود.

سرهنگ راستي ادامه داد: شاکي پرونده به بيمارستان منتقل مي شود و ماموران پليس امنيت عمومي با اقدامات فني و بررسي دوربين هاي مداربسته متهمان را شناسايي و در عملياتي همزمان 2 متهم دستگير مي شود و نفر سوم نيز به زودي دستگير خواهد شد.

برخورد جدي با اراذل و اوباش
سرهنگ راستي عنوان کرد: مردم انتظار دارند که برخورد جدي با  اين افراد شود، نوع برخورد با حبس هاي کوتاه مدت به نظر قانع کننده نيست و انتظار مردم بازداشت موقت، زندان هاي طولاني، تبعيد و برخوردهاي سخت گيرانه است تا اينگونه افراد ديگر جرات تکرام جرم را نداشته باشند و امنيت مردم را برهم نزنند.

وي افزود: متهمان سابقه دار هستند ويکي از آنها 3 بار و ديگر يکبار به زندان رفته است.

هشدار جدي رييس پليس امنيت عمومي به اوباشگران
سردار علي ذوالقدري رييس پليس امنيت عمومي تهران به اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت هشدار داد و گفت: افرادي که به هر دليل مخلان نظم و امنيت تحت عنوان اراذل و اوباش هستند و بخواهند نظم اجتماعي يا کسب و کار کسبه و اصناف محترم را برهم بزنند برخورد جدي خواهد شد.

وي افزود: با برنامه ريزي هاي انجام شده و با تشکيل تيم واکنش سريع، پليس امنيت در عرصه وقت نسبت به شناسايي ، برخورد و اقدام قانوني با اراذل اوباش انجام خواهد داد که در موضوع اخير که در محل کسب شهروندان ايجاده شده و اراذل و اوباش با ورود به يک مغازه اقدامات مجرمانه خود را تحت عنوان قمه کشي انجام داده و افرادي را مجروح کرده و نظم و انضباط کسبه را برهم زده و ايجاد اخلال کرده بودند نسبت به دستگيري آنها در عرصه وقت انجام شد.


سردار ذوالقدري گفت: با اينگونه افراد برخورد جدي و قاطع صورت خواهد گرفت و هيچگونه اغمازي در اين رابطه وجود نخواهد داشت.

انتقام گيري اراذل و اوباش در کله پزي شرق تهران
متهم اصلي پرونده که پسرجواني است در خصوص اقدام مجرمانه خود به رکنا گفت: چند سال قبل با شاکي پرونده درگير شدم و از آن زمان به بعد دنبال انتقام گيري بودم تا اينکه شب حادثه اطلاع پيدا کردم که شاکي پرونده در مغازه طباخي است به همين خاطر با دوستانم قرار گذاشته و به محل درگيري رفتيم.

وي در خصوص اينکه در اين مدت چرا از شاکي پرونده شکايت نکرده و قانوني پيگيري نکرده است به رکنا گفت: اشتباه کردم و تصميم داشتم خودم انتقام بگيرم.

شرور سابقه دار گفت: آخر و عاقبت قمه کشي و شرارت جاي خوبي نيست و من اشتباه کردم و 10 سال است که ديگر خلاف نمي کنم و اين بار نيز فقط بخاطر کينه قديمي بود.

بنا بر اين گزارش، متهمان براي تحقيقات بيشتر در اختيار ماموران پليس امنيت عمومي تهران قرار دارند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره