فارس/ پليس امنيت عمومي پايتخت از دستگيري يکي از عوامل اصلي درگيري و تخريب رستوراني در شمال غرب تهران خبر داد.
سرهنگ صادق قره ‌باقري رئيس پايگاه دوم پليس امنيت عمومي پايتخت از دستگيري يکي از عاملان اصلي درگيري و تخريب رستوراني در شمال غرب تهران خبر داد.
سرهنگ قره‌باقري در تشريح خبر فوق اظهار داشت: در پي درگيري و نزاع خونين منجر به تخريب يک رستوران معروف در شمالغرب تهران در اواخر شب بيست و چهام تيرماه تيم‌هاي عملياتي پايگاه دوم پليس امنيت عمومي پايتخت تحقيق و بررسي در اين خصوص را آغاز کرده و پيرامون شناسايي و دستگيري عاملان اين اقدام مجرمانه وارد عمل شدند.
وي افزود: در بررسي هاي بعمل آمده و پايش اطلاعاتي هويت متهم اصلي اين پرونده که از مشتريان اين رستوران بوده و به همراه چند نفر از دوستان و همدستانش اين محل را پاتوقي براي خود قرار داده بودند شناسايي شد.
وي تصريح کرد: در شاخه ديگري از تحقيقات پليسي مشخص شد عاملان تخريب که 3فرد جوان بوده در شب حادثه به علت اختلاف حساب و مشکلات شخصي با چند نفر ديگر که در اين رستوران حضور داشتند درگير شده که اين درگيري منجر به تخريب رستوران و زخمي شدن 2نفر از طرفين دعوي به دليل اصابت ضربات چاقو به کتف و پا شده است.
سرهنگ قره باقري با اشاره به اينکه نتيجه تحقيقات صورت گرفته در اختيار مرجع قضايي قرار گرفت، بيان داشت:صبح روز يکشنبه سوم مرداد ماه اکيپي از ماموران پايگاه دوم پليس امنيت عمومي به مخفيگاه متهم مورد نظر در حوالي باغ فيض اعزام و موفق شدند وي را که عامل اصلي اين تخريب بود به اتهام تخريب اموال خصوصي، اخلال در نظم عمومي، تظاهر به قدرت نمائي با سلاح سرد و مشارکت در ايراد ضرب و جرح عمدي با سلاح سرد (قمه و چاقو) دستگير کنند.
رئيس پايگاه دوم پليس امنيت عمومي پايتخت با بيان اينکه کارشناسان ميزان خسارت وارد شده به رستوران مذکور را  بيش از 500ميليون ريال براورد کرده اند، اعلام کرد: متهم پس از انجام بازجوئي‌هاي اوليه به جرم خود اعتراف و جهت سير مراحل قضائي به دادسرا معرفي شد.
وي از تلاش مأموران براي شناسايي و دستگيري ساير عاملان اين نزاع خونين خبر داد و از شهروندان خواست تا گزارشات خود را در اين خصوص و ساير موضوعات امنيتي و انتظامي از طريق سامانه  110 با پليس درميان بگذارند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar