ايسنا/ فرمانده انتظامي قائم‌شهر از درگيري با سلاح شکاري چند اراذل و اوباش و مرگ دو نفر در اين حادثه در يک باشگاه ورزشي در حومه اين شهر خبر داد. 
سرهنگ  مهدي خادمي با اعلام اين خبر، گفت: در ساعت ۱۸ و ۴۴ دقيقه روز گذشته در پي کسب خبري از مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ استان مبني بر وقوع درگيري و تيراندازي با سلاح شکاري در يک باشگاه ورزشي بدنسازي در حومه شهرستان قائم شهر، ماموران انتظامي کلانتري ۱۱ سريعاً به محل حادثه عزيمت کردند.
وي تصريح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسي هاي اوليه دريافتند، افرادي ناشناس سوار بر يک خودرو پرايد ۱۱۱ سفيد پس از ورود به داخل باشگاه بدنسازي با سلاح شکاري اقدام به تيراندازي به سمت افراد کرده و سريعاً از محل متواري شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر اظهار کرد: در اين حادثه ۳ نفر از افراد از ناحيه پا، دست و شکم مورد اصابت گلوله اسلحه شکاري قرار گرفته و با حضور عوامل اورژانس سريعاً به مرکز درماني منتقل شدند .
سرهنگ خادمي با اشاره به مرگ دو نفر از مصدومان اين حادثه به علت شدت جراحات وارده، افزود: با تشکيل تيم ويژه متشکل از عوامل يگان امداد، پليس آگاهي و امنيت عمومي علت و انگيزه وقوع اين درگيري و تيراندازي بررسي که در نتيجه مشخص شد، موضوع اختلاف و درگيري بين چند اراذل واوباش بوده که در اين خصوص يکي از متهمان پرونده با سلاح شکاري در کمتر از چند ساعت دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر از شناسايي دو متهم ديگر اين پرونده خبر داد و افزود: تلاش براي شناسايي و دستگيري اين افراد با هماهنگي قضائي همچنان ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar