رکنا/ فرمانده انتظامي جوانرود از دستگيري سه سارق مسلح که چندي پيش اقدام به سرقت مسلحانه گوشي تلفن همراه چند نفر از شهروندان اين شهرستان کرده بودند، خبر داد. 
سرهنگ هوشنگ مبارکي روز چهارشنبه گفت: پس از وقوع يک مورد سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود در روز 7 مرداد، رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

بازداشت سارقان مسلح
به گزارش رکنا،  وي ادامه داد: در اين سرقت ۳ سارق که مسلح به يک قبضه سلاح کلت بودند اقدام به سرقت 4 گوشي تلفن همراه و مقداري وجه نقد از 3 شهروند جوانرودي که در حال پياده روي بودند، کرده و متواري مي‌شوند.
سرهنگ مبارکي تاکيد کرد: به دنبال اين حادثه تيم هايي از پليس آگاهي و امنيت عمومي جوانرود تحقيقات همه جانبه خود را آغاز و با انجام کارهاي اطلاعاتي گسترده موفق به شناسايي هر 3 سارق شده و پس از هماهنگي با مقام قضايي در عملياتي ضربتي آنها را دستگير کردند.
رييس پليس جوانرود افزود: متهمان دستگير شده در بازجويي ها عليرغم انکارهاي اوليه در نهايت لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب سرقت مسلحانه در جاده سلامت جوانرود اعتراف کردند.
وي اظهار کرد: در بازرسي هاي صورت گرفته از مخفيگاه سارقان، يک قبضه کلت به همراه ۹ عدد فشنگ کشف شد.
سرهنگ مبارکي از معرفي سارقان دستگير شده به دستگاه قضائي جهت صدور احکام لازم خبر داد و گفت: پليس به عنوان حافظ امنيت اجتماعي به چنين مجرماني اجازه عرض اندام و ناامن کردن فضاي شهر و جامعه را نمي دهد.

 ۸۰۰ ميليون ريال کالاي احتکار شده در روانسر کشف شد
فرمانده انتظامي شهرستان روانسر نيز از کشف ۸۰۰ ميليون ريال کالاي احتکار شده شامل روغن خودرو، ضد يخ و فيلتر روغن با تلاش ماموران پليس خبر داد.  
سرهنگ ايمان مرادي اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران از وجود يک انبار محل احتکار کالا در روستاهاي شهرستان رسيدگي به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وي ادامه داد: ماموران پس از کشف انبار محل احتکار و با هماهنگي مقام قضايي بازرسي هاي لازم را به عمل آوردند.
سرهنگ مرادي افزود: در اين بازرسي ۷۰۰ ليتر روغن خودرو، ۱۸۵ ليتر ضديخ و ۱۱۰ عدد فيلتر روغن احتکاري به ارزش ۸۰۰ ميليون ريال کشف شد.
رييس پليس روانسر همچنين از دستگيري يک نفر در اين رابطه و معرفي او به دستگاه قضايي خبر داد.
وي يادآور شد: در ماموريتي ديگر نيز ماموران انتظامي شهرستان جين گشت زني به يک دستگاه نيسان مشکوک و در بازرسي هاي صورت گرفته يک هزار و ۱۰۰ کيلوگرم زغال قاچاق از داخل آن کشف کردند.
سرهنگ مرادي از دستگيري راننده نيسان و معرفي وي به دستگاه قضايي جهت صدور حکم لازم خبر داد.
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar