فارس/ رئيس پليس پيشگيري پايتخت جزئيات حادثه و درگيري سردبير مشرق نيوز را تشريح کرد.
سرهنگ جليل موقوفه اي رئيس پليس پيشگيري پايتخت در خصوص جزئيات پرونده حادثه و  انتشار خبري مبني بر وقوع زورگيري از سردبير مشرق نيوز اظهار داشت: موارد مطرح شده مورد بررسي قرار گرفت و ماموران طبق دستور قضايي فردي را که آسيب ديده بود به کلانتري دعوت کردند.
 وي گفت: فرد مذکور در در بيان اظهارات خود ضمن صورتجلسه اعلام کرد که روز چهارشنبه هنگام خروج از منزل متوجه دعوايي در بيرون از منزل مي شود بنابراين چند دقيقه‌اي تامل کرده و صحنه را نگريسته و سپس به راه خود ادامه مي‌‌دهد که در فاصله ۵۰ تا ۱۰۰ متر بعد از محل درگيري احساس مي کند که دو نفر سوار بر يک موتور از سمت درگيري به سمت وي مي آيند که احساس ترس کرده و اقدام به فرار ميکند که به واسطه عدم توانايي در کنترل موتور سيکلت به زمين ميخوردو آسيب مي‌بيند.
رئيس پليس پيشگيري پايتخت تصريح کرد: فرد مضروب در اظهاراتش گفت که نفرات با دسته چاقو ضرباتي را به بازوي وي وارد مي‌کنند که منجر به جراحت شديد از ناحيه بازو مي‌شود.
وي گفت: نامبرده پس از مراجعه به کلانتري به پزشک قانوني جهت تشخيص ميزان دقيق آسيب‌ديدگي معرفي مي شود.
سرهنگ موقوفه اي با بيان اين مطلب که بحث سرقت در اين پرونده کاملا منتفي است خاطرنشان کرد: علت اينکه چرا اين افراد از دعوا جدا شده و به سمت اين شخص آمده اند در دست بررسي است؛ همچنين ضاربين هم تحت تعقيب قضايي و انتظامي قرار دارند.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar