فارس/ رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان از لغو طرح ممنوعيت تردد شبانه از امشب در اصفهان و ۱۰ شهرستان استان خبر داد.

محمدرضا محمدي امروز  در اصفهان اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد مقابله با کروناي استان اصفهان طرح ممنوعيت تردد شبانه از امشب ۲۶ شهريور تا ۱۵ مهر ماه در اصفهان و شهرستان‌هاي کاشان، آران و بيدگل، شاهين‌شهر، فلاورجان، گلپايگان، شهرضا، زرين‌شهر، مبارکه، نجف‌آباد، خميني‌شهر و شهرهاي فولادشهر و بهارستان لغو و اجرا نخواهد شد.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان افزود: شهروندان براي حفظ سلامت خود از ترددهاي غيرضروري خودداري کنند.

به گزارش فارس، طرح محدوديت‌هاي تردد شبانه، از نخستين تصميم‌هايي بود که به منظور جلوگيري از شيوع کرونا، ستاد ملي مقابله با کرونا آن را به مرحله اجرا گذاشت. طرحي که از همان ابتدا با انتقاد‌هاي زيادي روبه رو بود. در اين طرح، تردد خودرو‌ها از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در خيابان‌ها ممنوع بود و رانندگان در صورت تخطي از اين ممنوعيت، مشمول جريمه مي‌شدند.

طرحي که پس از گذشت ماه‌ها از اجراي آن در نهايت با اعلام سخنگوي ستاد ملي مبارزه با کرونا به پايان راه خود رسيد. هر چند آن طور که عليرضا رئيسي، سخنگوي اين ستاد، گفته است، برداشته شدن محدوديت‌هاي تردد شبانه به اين معني نيست که با تردد‌هاي غيرضروري، احتياط‌هاي مربوط به فراگيري کرونا را کنار بگذاريم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar