فارس/ نماينده مردم شهرستان‌هاي شهرکرد، بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به مسموميت برخي از شهروندان به دليل ربودن و باز کردن کپسول‌هاي حاوي گاز کلر در هفشجان گفت: دستگيري عاملان اين حادثه در دستور کار نيروهاي انتظامي قرار گرفته است.

احمد راستينه امروز در شهرکرد گفت: شب گذشته ۲ عدد کپسول‌ حاوي گاز کلر از ايستگاه توزيع آب شرب هفشجان توسط افراد ناشناسي ربوده شده و در شمال اين شهر حوالي خيابان مدرس کپسول‌ها باز و گاز کلر موجود در آن در سطح شهر پخش شد.

نماينده مردم شهرستان‌هاي شهرکرد، بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: بلافاصله با استشمام بوي کلر توسط شهرواندان و بروز مسموميت در برخي از ساکنين، شوراي تامين شهرستان شهرکرد تشکيل شد.

وي خاطرنشان کرد: خوشبختانه با عملکرد به موقع دستگاه‌هاي امدادي در بحث رفع آلودگي اين حادثه تا کنون تلفاتي نداشته اما ۲ نفر از افراد مسموم شده به دليل وخامت حالشان به بيمارستان مرکز استان منتقل شدند.

راستينه اظهار داشت: در ساعات ۲ و ۳ بامداد براي جلوگيري از مسموميت شهروندان نزديک به محل نشت گاز در خواب اهالي مناطق شمالي شهر از خواب بيدار شده و آب شرب آن‌ها مورد بررسي عاملان مرکز بهداشت قرار گرفت که مشکلي در خصوص الودگي مشاهده نشد.

وي با تقدير از همکاري مطلوب مردم شهر هفشجان در بحران ايجاد شده گفت: دستگيري عاملان اين حادثه و انگيزه اين اقدام در دستور کار دستگاه‌هاي انتظامي و امنيتي قرار گرفته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar