رکنا/ زن جوان براي پنهان ماندن راز قتل شوهرش روي جسد همسرش بتن ريخت.
عقربه ها ساعت 6 عصر جمعه 26 شهريور امسال را نشان مي داد که ناگهان فريادهاي عجيب زن جواني در سکوت عصر در يکي از خيابان هاي وحدت اسلامي به گوش رسيد.
زن جوان ادعا مي کرد که با خوردن مايع لوله بازکني اقدام به خودکشي کرده است و از اهالي محل درخواست کمک مي کرد.
خيلي زود تيم هاي امدادي و ماموران کلانتري 116 مولوي با در جريان قرار گرفتن اين خبر در محل حاضر شدند و اين زن که رفتارهاي مردانه داشت ادعا کرد که همسرش در خانه به قتل رسيده است.
قتل مرد جوان در خانه
زن جوان که صدا و رفتارهاي مردانه دارد پس از اقدامات ابتدايي پزشکان براي درمان و نجات از مرگ به بيمارستان منتقل شد و اين در حالي بود که همسايه ها از بوي تعفن که در ساختمان پخش شده بود اعتراض کردند که ماموران با هماهنگي مقام قضايي براي تحقيق وارد خانه زن جوان شدند.
ماموران هر قدم که جلوتر مي رفتند به بوي تعفن نزديک تر مي شدند تا اينکه وارد خانه شدند و با جسد مرد جوان که روي آن بتن ريخته شده بود و خشک شدن بتن نشان از گذشت چند روز از ماجراي قتل داشت.
همسرکشي در خانه
بدين ترتيب تيمي از کارآگاهان اداره 10 پليس آگاهي تهران همراه بازپرس دشتبان از شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران و تيم پزشکي قانوني در صحنه جرم حاضر شدند.
کارآگاهان در بررسي هاي ابتدايي با تخريب بتن ريخته شده روي جسد موفق به رها کردن جسد شدند و تحقيقات نشان از آن داشت که نزديک به يک ماه از وقوع قتل مرد 38 ساله مي گذرد.
بازپرس ويژه قتل پس از بررسي هاي دقيق از صحنه جرم دستور داد تا جسد مرد جوان براي بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني منتقل شود.
زن جوان نيز در تحقيقات ابتدايي در بيمارستان ادعا کرده که پس از قتل همسرم از ترس ، راز اين جنايت را پنهان نگه داشتم و براي اينکه بوي تعفن جسد در ساختمان پخش نشود روي آن بتن ريختم اما بي فايده بود و دنبال فرصت براي انتقال جسد بود اما به نتيجه اي نرسيدم و بخاطر عذاب وجداني که داشتم اقدام به خوردن مايع لوله بازکني کردم.
بنا بر اين گزارش، زن جوان در بيمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد و پس از درمان براي تحقيقات بيشتر و بررسي علت و جزئيات قتل در اختيار کارآگاهان اداره 10 پليس آگاهي تهران قرار مي گيرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar