ايسنا/ دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به رسيدگي در سريعترين زمان ممکن به پرونده واکسن‌هاي تقلبي گفت: در اين پرونده پنج نفر بازداشت شدند و در کمتر از ۱۰ روز تکميل و براي رسيدگي به دادگاه کيفري يک استان ارسال شده است.

حسن مددي در نشست ارزيابي و تحليل نظام‌مند آمار عملکرد دادگستري‌هاي سراسر کشور با اشاره به برنامه دادستاني براي افزايش بازديد از ندامتگاه‌ها گفت: دستور ويژه به زندان‌هاي استان داده شده تا برنامه مدون را براي ملاقات زندانيان با قضات تهيه کنند.

به گزارش ايسنا، مددي با اشاره به ايجاد واحد تشکيل پرونده شخصيت، بيان کرد: دادستاني اين آمادگي را دارد با توجه به استقرار مددکار و روانشناس در اين واحد به کليه حوزه هاي قضايي که در اين زمينه نيازمند تشکيل پرونده هستند کمک کند و ظرفيت هاي خود را در اختيار آن ها قرار دهد.

وي گفت: در ماه گذشته چندين مورد پرونده قضايي مهم در کرج تشکيل شد که مهمترين آن ها بازداشت زورگيران خشن اتوبان تهران- قزوين بود که در کمترين زمان با تکميل تحقيقات با اتهام محاربه به دادگاه انقلاب ارجاع شد.

بازداشت پنج متهم در پرونده واکسن‌هاي تقلبي

دادستان عمومي و انقلاب کرج رسيدگي در سريعترين زمان ممکن به پرونده واکسن‌هاي تقلبي را ديگر اقدام مجموعه خود در ماه گذشته بيان کرد و افزود: در اين پرونده پنج نفر بازداشت شدند و تحقيقات با توجه به تاکيدات رئيس محترم قوه قضائيه و معاون ايشان و رئيس کل محترم دادگستري استان در کمتر از ۱۰ روز تکميل  و براي رسيدگي به دادگاه کيفري يک استان ارسال شده است.

وي با اشاره به شناسايي و بازداشت اعضاي باند سرقت از طلافروشي خيابان بهشتي کرج ادامه داد: در اين رابطه نيز۱۰ نفر بازداشت شدند که سه نفر عامل اصلي و هفت نفر مرتبط بودند؛ اين اتفاق در سريعترين زمان ممکن و با تلاش دستگاه قضايي و نيروي انتظامي در استان‌هاي البرز و يکي از استان‌هاي غربي کشور رقم خورد که با تکميل تحقيقات، پرونده براي رسيدگي به دادگاه ارجاع خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar