ايران/ دو آدمکش اجير شده که به خاطر يک ميليون تومان دست به قتل زده بودند، دستگير شدند.
براي  رسيدگي به اين پرونده از شامگاه يکشنبه دهم مرداد امسال، مأموران کلانتري 163 ولنجک در تماس با بازپرس رحيم دشتبان از کشف جسد سرايدار يک خانه ويلايي خبر دادند. به دنبال کشف جسد تحقيقات به دستور بازپرس رحيم دشتبان آغاز شد. در بررسي‌هاي صورت گرفته مشخص شد مقتول در کارگاه مبل‌سازي کار مي‌کرده و سرايدار خانه ويلايي نيز بوده است.
در ادامه بررسي‌ها مشخص شد  يکي از کارگرهاي کارگاه مبل‌سازي با مقتول اختلاف داشته و همين مسأله احتمال اينکه او در اين جنايت نقش داشته باشد، مطرح کرد.
به دستور بازپرس شعبه يکم دادسراي امور جنايي پايتخت، مرد جوان بازداشت و در تحقيقات مدعي شد: از زماني که مقتول در کارگاه مشغول به کار شد، صاحبکارم حقوق و جايگاه او را از من بهتر کرد. من از اين ماجرا ناراحت بودم و تصميم گرفتم از مقتول انتقام بگيرم. به همين دليل دو نفر را اجير کردم و راهي خانه مقتول شديم. آنها پس از قتل،  يک ميليون تومان از من پول گرفته و خانه مقتول را ترک کردند.
به دنبال اين اعتراف، دو قاتل فراري  دستگير شده و به جرم خود اعتراف کردند. يکي از آنها گفت: قصد ما قتل نبود و طبق خواسته مرد جواني که ما را اجير کرده بود، فقط او را تنبيه کرديم و با دسته چاقو چندين بار به او ضربه زديم.
با اعتراف متهمان، به دستور بازپرس جنايي آنها در اختيار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفته و تحقيقات در اين خصوص ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar