فارس/ احمد وحيدي در تماس تلفني با استانداران اصفهان و خوزستان، پيگيري عاجل درمان علي لندي نوجوان فداکار ايذه اي رسيدگي به خانواده وي براي تأمين هزينه هاي درمان اين نوجوان ايثارگر را خواستار شد.

احمد وحيدي وزير کشور، در تماس با رضايي استاندار اصفهان به وي مأموريت داد تا با حضور مستقيم در بيمارستان، وضعيت درماني نوجوان فداکار ايذه اي را پيگيري و نتيجه را به وزير کشور گزارش نمايد.
وزير کشور همچنين در تماس، با خليليان استاندار خوزستان به وي مأموريت داد تا ضمن رسيدگي به وضعيت خانواده علي لندي تا حد امکان هزينه هاي درمان وي از طرف استانداري تامين گردد.
در پي وقوع آتش‌سوزي در يکي از محلات شهر ايذه که منجر به گرفتاري دو خانم ميان‌سال و مسن در آن خانه شد، علي لندي نوجوان ۱۵ ساله تا پيش از رسيدن نيروهاي امداد رسان و آتش‌نشاني به محل، با فداکاري به دل آتش زد تا دو نفر نيازمند را نجات دهد. ميزان سوختگي اين نوجوان فداکار، با بيش از ۹۰ درصد، وي را راهي بيمارستان کرد.
علي لندي با بيش از ۹۰ درصد سوختگي در وضعيت نامساعدي قرار دارد و پس از اقدامات اوليه در بيمارستان طالقاني اهواز براي سير مراحل درمان به بيمارستاني در اصفهان اعزام شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar