آنا/ رئيس اتحاديه مؤسسات غيرانتفاعي کشور با بيان اينکه واکسيناسيون دانشجويان تکميل نشده و تاکنون دز اول آن را دريافت کرده‌اند، گفت: خوابگاه‌ها در نيمسال اول فعاليت ندارند و تا آموزش حضوري تائيد نشود آمادگي ارائه خدمات نخواهند داشت.

 
علي آهون‌منش در پاسخ به اينکه با توجه به تسريع واکسيناسيون دانشجويان کلاس‌هاي حضوري از چه زمان برگزار خواهد شد، گفت: برگزاري کلاس‌هاي حضوري فقط به دستور ستاد ملي کرونا و اعلام همگاني وزارت علوم، تحقيقات و فناوري امکان‌پذير است. بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده کلاس‌ها در نيمسال اول غيرحضوري و در بستر الکترونيک خواهد بود.

وي در ادامه افزود: با توجه به شروع واکسيناسيون دانشجويان احتمال مي‌رود بخشي از کلاس‌ها و آزمايشگاه‌ها در آذرماه به‌صورت حضوري تشکيل شوند.

وي درباره امتحانات نيمسال آينده گفت: امتحانات دانشجويان به‌صورت حضوري يا مجازي بستگي به بخشنامه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري دارد و اگر در نيمسال آينده حضوري باشد آمادگي برگزاري آن را خواهيم داشت.

آهون منش، درباره فعاليت خوابگاه‌ها در نيمسال آينده، گفت: با توجه به شيوع ويروس همه‌گير کرونا خوابگاه‌ها در نيمسال اول فعاليت ندارند و تا آموزش حضوري تائيد نشود آمادگي ارائه خدمات نخواهند داشت، چراکه واکسيناسيون دانشجويان تکميل نشده و تاکنون دز اول آن را دريافت کرده‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar