تسنیم/ رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مبلغ ۶۴ میلیارد تومان به حساب ۱۳۳ هزار معلول شدید و خیلی شدید خبر داد و گفت: برای هر فرد مبلغ ۴۸۰ هزار تومان به‌روی کارت بانکی شارژ شده است.
وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز 480 هزار تومان به‌روی کارت بانکی بیش از 133 هزار معلول خبر داد و گفت: در راستای اجرایی کردن ماده 27 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت این رقم با تأمین اعتباری که انجام گرفت به حساب معلولان شدید و خیلی شدید واریز شده است.
وی تصریح کرد: در مجموع مبلغ بیش از 64 میلیارد تومان برای پرداخت کمک‌هزینه معیشتی 3ماهه دوم سال 1400 برای بیش از 133 هزار نفر از معلولان شدید و خیلی شدید که بالای 18 سال سن دارند و فاقد شغل و درآمد هستند واریز شده است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: رقم 480 هزار تومان برای این افراد به‌روی کارت بانکی آنها شارژ شده است البته برای اجرای کامل ماده 27 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت بیش از 15 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است برای اجرای این ماده از قانون، امیدواریم در آینده نزدیک با تأمین اعتبار لازم برای اجرای کامل مواد مختلف قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت شاهد بهبود وضعیت معیشتی این افراد در جامعه و کشور باشیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar