همشهری/ با پیدا شدن جسد مردی در جاده امامزاده داوود معلوم شد که این مرد 4روز قبل برای پیدا کردن کار به تهران آمده اما در پایتخت قربانی جنایتی مرموز شده است.

صبح دیروز مأموران کلانتری امامزاده داوود هنگام گشت‌زنی در جاده امامزاده داوود چشمشان به جسد مردی افتاد که دور آن پتو پیچیده شده بود. ماجرا به قاضی رحیم دشتبان، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی تهران در محل حادثه حضور یافتند.

جسد متعلق به مردی حدودا 50ساله بود که داخل پتو قرار داده شده و پتو نیز طناب‌پیچ شده بود. حدود 10ساعت از مرگ وی می‌گذشت و زیر چشمانش آثار خراش و روی شکمش آثار کبودی به چشم می‌خورد.

مأموران در ادامه کارتی کشف کردند که هویت قربانی را فاش می‌کرد. در ادامه مشخص شد که وی 4روز قبل برای پیدا کردن کار از شمال شرق کشور به تهران سفر کرده و در همان نزدیکی کاری پیدا کرده و کارگری می‌کرد.

علت اصلی مرگ مشخص نبود اما به‌نظر می‌رسید که وی در محل دیگری به قتل رسیده و بعد قاتل یا قاتلان، جسد او را پتوپیچ کرده و سپس در جاده امامزاده داوود رهایش کرده‌اند. در این شرایط جسد وی به پزشکی قانونی انتقال یافت تا علت اصلی مرگ او مشخص شود. از سوی دیگر تیمی از مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران مأموریت یافتند تا اسرار این جنایت مرموز را فاش کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar