رکنا/ پسر جوان که برای پولدار شدن و هزینه زندگی اش به سراغ زنان میانسال می رفت در عملیات پلیسی دستگیر شد.

چندی قبل زنی با حضور در اداره پلیس از فریبکاری پسر جوانی که چهره ای فریبنده و آرام داشت خبر داد.

زن 56 ساله در تحقیقات پلیسی به ماموران گفت: در پارک نشسته بودم که مرد جوانی با چهره ای آراسته نزدیک من شد و با چرب زبانی توانست اعتماد مرا جلب کند و بعد از آن شماره تلفنش را به من داد تا اگر کاری داشتم با او تماس بگیرم.

وی افزود: مدتی از آشنایی ما گذشت و پسر جوان که حمید نام داشت به بهانه های مختلف از من پول می گرفت و در مدت زمان کوتاهی بخاطر علاقه ای که به او پیدا کرده بودم به او پول قرض دادم اما بعد از مدتی ناگهان حمید ناپدید شد و پول هایی که به او قرض داده بودم را دیگر بازنگرداند.


ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که حمید با چرب زبانی به سراغ زنان سن بالا رفته و پس از اعتمادسازی به بهانه های مختلف از آنها پول و طلا گرفته و سپس ناپدید شده است.

با افزایش پرونده ها تحقیقات پلیسی کلید زده شد و خیلی زود کارآگاهان با اطلاعات به دست آمده از حمید موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند و مرد جوان در عملیات پلیسی دستگیر شد.

حمید که متاهل و صاحب فرزند است پس از دستگیری ادعای بیگناهی کرد و اصرار داشت شوگرمامی ها با رضایت خودشان و برای همراه بودن من در کنارشان این پول ها را خرج کردند و هیچگونه سرقت و کلاهبرداری در کار نبوده است.

حمید 32 ساله به ماموران گفت: من به سراغ زنان نرفتم و آنها خیلی اتفاقی با من آشنا شدند و چون به آنها محبت می کردم به من علاقه داشتند و وقتی متوجه شدند در زندگی ام مشکل مالی دارم خودشان با رضایت خودشان به من پول می دادند و نمی دانم چرا حالا همه آنها از من به اتهام کلاهبرداری شکایت کرده اند.

بنا بر این گزارش، حمید به اتهام اخاذی و کلاهبرداری از زنان سن بالا برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar