رکنا/ مردی که به خاطر نداشتن جای پارک، خودرویش را مقابل لوله فاضلاب خانه همسایه پارک کرده بود پس از اعتراض زن همسایه با همسر او درگیر و باعث مرگش شد.
غروب روز چهارشنبه هفته گذشته بود که زن همسایه در اعتراض به جای پارک خودرو ایسوزو که چرخش جلوی لوله فاضلاب خانه او را گرفته بود به مالک آن که جمشید نام داشت، اعتراض می‌کند.
نطور که اهالی محل ماجرا را شرح می‌دهند جمشید به همراه پسرش که چند بار دیگر هم سابقه درگیری در محل را داشتند پاسخ زن همسایه را با تهدید و فحاشی می‌دهند؛ در این حین شوهر زن همسایه که ناصر نام داشت با ظرف غذا از سرکار سر می‌رسد.
ناصر اصولا آدم بی‌آزار و ساکتی بود اما ناخودآگاه وارد درگیری می‌شود که در حین این دعوا ناگهان جمشید با چند مشت توی سر ناصر او را از پای در می‌آورد؛ البته اهالی محل خیلی سعی داشتند مانع این درگیری بشوند اما جمشید اجازه نمی‌داد کسی مداخله کند.
وقتی اورژانس به محل اعزام شد متأسفانه هوشیاری ناصر ۱۰ درصد بود، اما به علت خونریزی شدید به‌خاطر مشت‌هایی که به ناحیه گیجگاه او وارد شده بود قبل از رسیدن به بیمارستان تسلیم مرگ شد.
اهالی محل می‌گویند قبل از رسیدن پلیس به محل قتل، جمشید به همراه خانواده‌اش سوار بر خودرو ایسوزو پا به فرار گذاشتند و تا این لحظه دستگیر نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar