ایسنا/ با تلاش شبانه‌روزی سخت کوشان پلیس استان در شهرستان دلگان، گروگان 33 ساله از چنگال آدم ربایان آزاد شد.
سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مردی 33 ساله اهل و ساکن یکی از استان های شمال غرب کشور،هفتم مهرماه سال جاری جلوی  درب منزلش توسط 3 فرد ناشناس ربوده شده است و به یکی از استان های جنوب کشور متواری گردیده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.
وی بیان کرد: با تحقیقات تکمیلی کارآگاهان پلیس آگاهی استان مشخص شد، آدم ربایان با انگیزه قبلی و با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو 405  این مرد را ربوده و به یکی از شهرستان های استان همجوار و سپس به شهرستان دلگان در استان سیستان و بلوچستان منتقل نمودند.
فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر حضور گروگان در شهرستان دلگان بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان وارد عمل شدند و محل اختفاء گروگان را شناسایی وسپس با هماهنگی قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه فرد گروگان را پس از 19 روز  به سلامت  از چنگال آدم ربایان آزاد کردند.
سردار طاهری با بیان اینکه علت و انگیزه آدم ربایان اختلاف حساب مالی با بستگان گروگان بوده، خاطر نشان کرد: تلاش و تحقیقات در جهت شناسایی متهمان و دستگیری آنان تا ختم پرونده ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar