همشهری/ در ادامه تحقیقات برای کشف راز قتل خواننده افغان در تهران، همسر او بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

جسد جوان افغان که رپر و خواننده مجالس بود هشتم مهرماه در حالی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، در یکی از خیابان‌های پایتخت پیدا شد. مأموران در تحقیقات اولیه دریافتند که مقتول به همراه همسر و فرزندانش در نزدیکی همان محلی که جسدش پیدا شده بود زندگی می‌کردند و در ادامه سراغ همسر مقتول رفتند.

این زن گفت: شب حادثه یکی از بستگانم مهمان ما بود و بعد از رفتن او همسرم خانه را ترک کرد و چند ساعت بعد خبر دادند که او به قتل رسیده است. مهمان آشنا نیز مدعی بود که پس از صرف شام خانه مقتول را ترک کرده و نمی‌داند پس از رفتن او چه اتفاقی برای مقتول رخ داده است.

اما پس از این حادثه خانواده مقتول راهی دادسرای جنایی تهران شدند و به شکایت از عروس‌شان پرداختند. آنها گفتند که پسر و عروس‌شان مدت‌ها بود که با یکدیگر اختلاف شدیدی داشتند. به همین دلیل احتمال می‌دادند که عروس‌شان با همدستی مهمان آشنا، خواننده جوان را به قتل رسانده‌اند.

با این شکایت، عصر شنبه همسر مقتول بازداشت شد و دیروز برای تحقیق به دادسرای جنایی تهران انتقال یافت اما منکر جنایت شد. او همچنان گفته‌های قبلی خود را تکرار کرد و گفت که شب حادثه و بعد از رفتن مهمان‌شان، گوشی شوهرش زنگ خورده و او صدای زنی را شنیده که تلفنی با همسرش صحبت کرده و بعد همسرش با عجله خانه را ترک کرده است. او مدعی بود که اختلافی با همسرش نداشته و فقط گاهی مانند تمام زوج‌های دیگر بر سر مسائل مختلف مشاجره می‌کردند. اگرچه این زن و مهمان آشنا منکر نقش داشتن در جنایت هستند اما هردو با دستور قاضی محمدتقی شعبانی بازداشت شده‌اند و تحقیق از آنها ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar