ایسنا/ فرمانده انتظامی شوش از دستگیری عامل شهادت مامور نیروی انتظامی سرگرد "مهدی آزمون" خبر داد.

سرهنگ روح‌الله یاری‌زاده اظهار کرد: در پی شهادت مدافع نظم و امنیت سرگرد "مهدی آزمون" در ۱۶ شهریورماه سال جاری در شهرستان آبادان، از همان لحظات اولیه پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان تلاش‌های ویژه‌ای را برای دستگیری عامل این جنایت آغاز کردند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با بیان اینکه ماموران پلیس اطلاعات با کار اطلاعاتی و استفاده از روش‌های نوین کشف جرم مخفیگاه عاملان این حادثه را در شهرستان شوش شناسایی کردند، افزود: ضمن هماهنگی قضائی، تیم‌های عملیاتی پلیس متشکل از یگان‌های انتظامی و تخصصی فرماندهی انتظامی شوش پس از درگیری مسلحانه، یک نفر از اعضای این باند را به هلاکت رساندند و دو نفر دیگر نیز به ضرب گلوله زمین‌گیر شدند.

فرمانده انتظامی شوش با بیان اینکه در ادامه این عملیات دو نفر دیگر از اعضای این باند دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف به همراه ۵ تیغه خشاب و ۱۰۱ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح شکاری شورشی به همراه ۵ فشنگ مربوطه و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ یاری‌زاده تصریح کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی در راستای تامین نظم و امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar