همشهری/ وقتی زن جوان از صدای پخش ماشین پسر همسایه کلافه شد محتویات ظرف چاه بازکن را روی سر او خالی کرد؛ غافل از اینکه داخل ظرف اسید است.

ساعت یک بامداد دیروز از طریق افسرنگهبان کلانتری 136فرجام به قاضی مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران خبر رسید که زنی جوان روی پسر همسایه اسیدپاشی کرده است. شواهد اولیه نشان می‌داد پسر جوان و چند نفر از دوستانش زیر پنجره اتاق زن جوان در کوچه صدای پخش خودرو را زیاد کرده بودند که زن همسایه به‌خاطر بلند بودن صدا عصبانی شده و مقداری اسید روی پسر جوان ریخته است.

زمانی که مأموران به محل حادثه رسیدند پسر جوان به‌دلیل سوختگی از ناحیه کمر، دست‌ها، گردن و کتف به بیمارستان منتقل شده بود. در این شرایط بود که به دستور بازپرس پرونده زن 37ساله بازداشت شد و صبح دیروز در دادسرا تحت بازجویی قرار گرفت. او در اعترافاتش ضمن شرح حادثه گفت ناخواسته روی پسر جوان اسید ریخته است. متهم گفت: من به تنهایی زندگی می‌کنم.

پسر همسایه همیشه سر و صدای زیادی راه می‌انداخت و مزاحمت ایجاد می‌کرد. او آرامش من را به‌هم ریخته بود. شب حادثه او صدای پخش خودرواش را زیاد کرده بود و همراه دوستانش باصدای بلند حرف می‌زدند و این کار مرا عصبانی کرد. متهم در ادامه گفت: آن روز برای تمیز کردن کاشی‌ها مایع جرم گیر خریده بودم و ظرف خالی‌اش هنوز در خانه بود.

وقتی عصبانیتم به اوج خودش رسید این ظرف را برداشتم و داخلش را پر از آب کردم و از پنجره آن را روی پسر همسایه ریختم و آنها دیگر صدایشان نیامد. باور کنید نمی‌دانستم اگر آب داخل این ظرف بریزم ممکن است تبدیل به اسید شود. من فقط برای اینکه آنها را پراکنده کنم دست به چنین کاری زدم و قصد آسیب زدن به کسی را نداشتم. براساس این گزارش، هم‌اکنون متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در بازداشت به سر می‌برد و بازپرس پرونده به پزشکی قانونی دستور داده تا میزان سوختگی پسر جوان مشخص شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar