همشهری/ بازپرس جنایی مشهد در حال تحقیق درباره مرگ خانم وکیلی است که به طرز مرموزی جان خود را از دست داده است.

پیکر بی‌جان این خانم وکیل 39ساله در یک باغ‌ویلای اجاره‌ای در بلوار توس مشهد در یک استخر کشف شد. ماجرا از این قرار بود که این وکیل جوان به تنهایی این ویلا را اجاره کرده بود اما وقتی مهلت اجاره تمام شد، مالک ویلا سراغ او رفت و پیکر بی‌جانش را در استخر دید و پلیس را خبر کرد.

به‌دنبال این حادثه قاضی محمود عارفی راد، بازپرس جنایی مشهد همراه با تیم بررسی صحنه جرم در محل حادثه حاضر شدند و تحقیقات در این‌باره آغاز شد. در جریان بررسی پیکر متوفی هیچ آثار ضرب و جرح و آثار تدافعی دیده نشد و در نگاه اول مشخص نبود که خانم وکیل به چه دلیلی جانش را از دست داده است.

به همین دلیل دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای روشن شدن علت مرگ صادر شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد که متوفی مجرد بود و به‌تنهایی زندگی می‌کرد. او یک روز قبل این ویلا را اجاره کرده بود و معلوم نبود که در این 24ساعت در ویلا چه اتفاقی افتاده و او چگونه جان خود را از دست داده است.

در همین حال قاضی محمود عارفی‌راد، بازپرس جنایی مشهد در این‌باره به همشهری گفت: متوفی باغ‌ویلایی در اطراف مشهد را برای یک شب اجاره کرده بود اما ظهر روز بعد وقتی در موعد مقرر آن را تحویل نداد، صاحب باغ به آنجا مراجعه کرد و با جسد این زن مواجه شد.

بازپرس جنایی در ادامه گفت: در بررسی‌های اولیه آثار ضرب و جرح و دفاع روی جسد وجود ندارد و هنوز اظهارنظری درخصوص جنایی بودن این مرگ نمی‌توان ارائه کرد و اظهارنظر نهایی درخصوص مرگ این وکیل پس از ارائه نتیجه کالبدشکافی و بررسی‌های بیشتر ممکن است. براساس این گزارش، خانواده متوفی با طرح شکایتی اعلام کرده‌اند که به‌دلیل شغل خانم وکیل، ممکن است او به قتل رسیده باشد.

در حالی که هیچ مدرک و سرنخی که نشان از جنایت داشته باشد، در تحقیقات به‌دست نیامد، اما خانواده دختر جوان مدعی شدند وی به قتل رسیده است.
آنها در تحقیقات عنوان کردند: چند نفری با دخترمان مشکل داشتند و احتمال می‌دهیم که آنها سعیده را به قتل رسانده باشند. به همین خاطر خواهان بررسی دقیق پرونده هستیم.
بدین ترتیب جسد دختر جوان برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
بازپرس محمود عارفی راد  گفت: اثبات این موضوع که دختر جوان به قتل رسیده یا بر اثر حادثه‌ای فوت کرده باشد، هنوز مشخص نیست و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar