رکنا/ دختر جوان به طرز مرموزی در خانه اش به کام مرگ فرو رفت و پسر آشنا به عنوان مظنون پرونده دستگیر شد.
25 خرداد ماه سال جاری خانواده ای در تماس با پلیس اعلام کردند که دخترشان در خانه را باز نمی کند و بوی گاز از داخل خانه اش می آید.
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 108 نواب برای تحقیقات پلیسی پای در محل گذاشتند و با هماهنگی مقام قضایی در خانه باز و زمانیکه ماموران وارد خانه شدند با جسد دختر جوان روبرو شدند و این در حالی بود که بوی گاز در خانه پخش و شعله گاز نیز روشن بود.
خانواده دختر جوان در ادامه با حضور در دادسرای امور جنایی تهران عنوان داشتند که دخترشان به قتل رسیده و عامل جنایت برای ردگم کنی این صحنه سازی را انجام داده است.
همین کافی بود تا بازپرس ساسان غلامی از شعبه 3 دادسرای امورجنایی تهران دستور تحقیقات را برای کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران صادر کند و کارآگاهان در گام نخست به ردپای پسر جوانی که با دختر جوان دوست بود رسیدند.
ماموران در ادامه به سراغ حمید رفته و وی را بازداشت کردند و پسر جوان دراعترافاتش گفت: 3 سال قبل در یک کافی شاپ با مرجان آشنا شدم و نزدیک به 2 سال بود که بخاطر کرونا رابطه مان قطع شده بود و از هم بی خبر بودیم تا اینکه یک سال قبل دوباره با هم دوست شدیم .
وی افزود: مرجان برای خانه اش به دنبال طراح دکوراسیون بود که من از او خواستم تا برای من آدرس و لوکیشن خانه اش را ارسال کند اما دیگر از او اطلاعی نداشتم تا اینکه پلیس به سراغم آمد.
بنا بر این گزارش، بازپرس غلامی با توجه به شکایت خانواده و مشکوک بودن ماجرای مرگ مرجان دستور بازداشت حمید را صادر و تحقیقات تکمیلی در این پرونده در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar