نماد آخرین خبر

شناسایی فروشنده ماریجوانا در اینستاگرام

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
شناسایی فروشنده ماریجوانا در اینستاگرام

باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری متهمی که در فضای مجازی گل و ماریجوانا می‌فروخت، خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام رصد‌های شبانه روزی و پیگیری‌های صورت گرفته توسط ماموران دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد یکی از سوداگران مرگ شمال پایتخت اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر روانگردان در یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌کند.

وی افزود: به دنبال این موضوع کارکنان دایره مبارزه با جرایم سایبری پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با همکاری ماموران اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه دوم موفق شدند مخفیگاه متهم را در یکی از محلات شمال پایتخت شناسایی کنند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور دستگیری وی صادر شد و در ادامه تیم‌های عملیاتی این پلیس ضمن هماهنگی قضائی پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت نامحسوس موفق شدند در اقدامی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل بیش از ۵۰۰ گرم گل و ماریجوانا کشف کنند.

وی افزود: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده به مقام قضائی ارجاع شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده سایت‌های فروش مواد مخدر می‌توانند از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ، مرکز دریافت گزارشات مردمی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به شماره ۶۳۹۸۴۶۱۸ و یا با مراجعه به دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت واقع در خیابان وحدت اسلامی، بعد از چهارراه مولوی جنب پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar