رکنا/ فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان گفت: پدری از اهالی شهر یکه سعود از توابع شهرستان راز و جرگلان به دلیل عدم توانایی کنترل خشم در جریان اختلاف خانوادگی پسر 16 ساله اش را به قتل رساند.

سرهنگ عبدالله صادقی ، فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی ساعت 21 شب گذشته و در پی اعلام یک مورد نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 بلافاصله مأموران انتظامی در محل حاضر شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: بررسی مأموران حاضر در صحنه حاکی از آن بود که پدر خانواده به مواد مخدر نیز اعتیاد دارد طی درگیری با همسر و پسر 16 ساله‌اش و با توجه به عدم توانایی در کنترل خشم با استفاده از چاقو آن‌ها را مصدوم کرده است.

پسرکشی در راز و جرگلان
فرمانده انتظامی شهرستان رازوجرگلان با اشاره به اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شده که این پدر و پسر سابقه درگیری در روزهای گذشته را داشته اند، بیان کرد: بلافاصله مصدومان توسط اورژانس به درمانگاه انتقال شدند که متأسفانه پسر 16 ساله با توجه به‌شدت جراحات وارده فوت کرد.

سرهنگ صادقی با اشاره به اینکه متهم به قتل هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد، تصریح کرد: تحقیقات بیشتر درزمینه این پرونده توسط مأموران پلیس آگاهی ادامه دارد.
 


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar