رکنا/ ستوان سوم حسین رنجبر از کارکنان پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی مازندران بر اثر سانحه رانندگی جان باخت.
سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف فوتی در جاده اصلی نرسیده به روستای "شهیدآباد بهشهر" بلافاصله تیمی از ماموران پلیس راه و انتظامی کلانتری ۱۱ به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
او افزود: در بررسی‌های به عمل آمده در محل مشخص شد، اتوبوس اسکانیا به علت عدم رعایت حق تقدم با خودروی پراید برخورد کرده است.
فرمانده انتظامی بهشهر گفت: در این حادثه راننده خودرو پراید، ستوان سوم حسین رنجبر از کارکنان پشتیبانی قرارگاه فرماندهی انتظامی مازندران بوده است به علت شدت جراحات وارده در حین انتقال به بیمارستان فوت و سرنشین دیگر توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.
سرهنگ عنایتی گنجی با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار از رانندگان خواست در هنگام رانندگی هوشیاری کامل خود را حفظ کرده و با رعایت قوانین، ضامن سلامت خود و دیگران باشند.
سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران در پیامی درگذشت همکار عزیزمان ستوانسوم حسین رنجبر را به خانواده داغدار آن مرحوم و همکاران در پشتیبانی قرارگاه ستاد فرماندهی استان تسلیت گفت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar