رکنا/ رئیس پلیس پیشگیری تهران از بازداشت سارق منازل در غرب تهران خبر داد و گفت: متهم در محله گیشا دستگیر شد.
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت سارق محله گیشا، در تشریح این خبر اظهار کرد: با وقوع سرقتهای متوالی منزل در غرب تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری‌های مستقر در غرب تهران قرار گرفت.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: با رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات محلی مأموران کلانتری 137 نصر متوجه شدند که راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس، سرقتها را انجام داده‌اند.
این مقام پلیسی با اشاره به اینکه گشت‌زنی‌های انتظامی  برای دستگیری متهمان افزایش یافت، ادامه داد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه مأموران کلانتری چند شب پیش، متهمان را  حین سرقت از یک خانه در خیابان گیشا مشاهده کردند.
وی عنوان کرد: متهمان پس از مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری شدند و در یک تعقیب و گریز پلیسی یکی از سارقان پس از اقدامات فنی و پلیسی دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
موقوفه‌ای با بیان اینکه دو نفر از سارقان متواری شدند، افزود: در تحقیقات مشخص شد که متهم سابقه‌دار بوده و  با همکاری دو همدستش قصد سرقت از منزل را داشته است.
رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه دستگیری دو سارق متواری در دستور کار این پلیس قرار دارد، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar