فارس/ رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرضا از حادثه انفجار یک منزل مسکونی و مصدومیت شدید 3 عضو یک خانواده خبر داد.
حبیب صادقی، رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرضا امروز در شهرضا با اشاره به حادثه انفجار منزلی در شهرضا اظهار داشت: صبح امروز انفجار منزلی در محله جانبازان شهرضا به اورژانس شهرضا اطلاع داده شد.
وی با بیان اینکه بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند، افزود: در این حادثه سه عضو خانواده شامل پدر ۴۲، دختر ۱۷ و پسر ۱۱ ساله با سوختگی بالای ۷۰ درصد مصدوم شده بودند و دختر و پسر این خانواده دچار کاهش هوشیاری بودند.
صادقی بیان کرد: سه مصدوم این حادثه به بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا منتقل شدند و پس از انجام اقدامات اولیه توسط پد بالگرد اورژانس منظریه به بیمارستان سوانح سوختگی حضرت امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل شدند.
ابراهیم علی‌اکبری، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرضا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره این حادثه گفت: پس از تماس با آتش‌نشانی بلافاصله ۲ نیروی آتش‌‎نشان به محل اعزام و شروع به اطفای حریق و ایمن‌سازی کردند و مصدومان حادثه را تحویل اورژانس و عوامل امدادی دادند.
وی با بیان اینکه احتمال می‌دهیم علت انفجار نشت گاز بوده که سبب پرتاب شعله شده است، برای بررسی دقیق‌تر علت حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: انفجار فقط سبب تخریب همان ساختمان شده و به خانه‌های مجاور آسیبی نرسیده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar