آخرین خبر/ روزهای زندگی‌مان با حوادث مختلفی گره خورده است که شاید اطلاع از آن‌ها بتواند ما را در برابر آسیب‌های مشابه آگاه سازند. به همین سبب هر شب مهم‌ترین اخبار کاشی جامعه را در قالب بسته خبری به شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

راننده جوان در بین راه از داشبورت ماشینش 2پاکت آبمیوه بیرون آورد و یکی از آنها را به من داد و درحالی‌که صحبت می‌کرد شروع کرد به نوشیدن آبمیوه. من که سرگرم گوش دادن به حرف‌هایش بودم، نی را داخل آبمیوه گذاشتم و کمی از آن را نوشیدم. اما ناگهان دچار سرگیجه شدم و از راننده خواستم توقف کند اما دیگر چیزی نفهمیدم و از هوش رفتم. جزئیات ماجرا را در خبر زیر بخوانید.

*****

سال های جوانی ام را به پای همسر و فرزندانم ریختم و روزهای سختی را گذراندم چرا که همسرم مردی خسیس بود و برای هزینه های زندگی از من حساب کشی می کرد و کتکم می زد اما حالا که بازنشسته شده است از نظر روحی و جسمی مرا شکنجه می دهد و ... ادامه ماجرا را در خبر مربوطه مطالعه کنید.

*****

مردی که به اتهام قتل پای میز محاکمه رفته بود در دادگاه منکر قتل شد و گفت قرار بود با گرفتن دو و نیم میلیارد تومان به قتل اعتراف کند. جزئیات این خبر در ادامه آمده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar