فارس/ مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: در هفته معلولین به 24 نفر از دانش آموزان حادثه دیده شین آبادی 1.4 میلیارد تومان پرداخت شد.
سعید فریور اظهار داشت: یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به ۲۴ نفر از دانش آموزان حادثه دیده شین آباد پرداخت شد.
وی ادامه داد: طی هفته معلولین در آذرماه به دانش آموزان حادثه دیده شین آباد به ازای هر دانش آموز بر اساس سطح معلولیت در ۴ سطح خفیف ،متوسط، شدید و خیلی شدید  با حداقل ۱۵میلیون و ۵۰۰هزار تومان برای هر دانش آموز با سطح معلولیت خفیف تا حداکثر ۸۱  میلیون تومان برای هر دانش آموز با  سطح معلولیت خیلی شدید پرداخت شده است.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در مجموع برای ۲۴ نفر از اولیاء دانش آموزان مبلغ ۶۱۴میلیون تومان  و  برای ۲۴ نفر از دانش آموزان حادثه دیده نیز مبلغ ۷۸۶ میلیون تومان پرداخت شد. 
فریور خاطرنشان کرد: اعتبار پرداختی برای دانش آموزان به حساب بلند مدت بانکی و برای والدین به حساب جاری واریز شد و این پرداختی های تحت عنوان کمک موردی معیشت ،کمک هزینه درمان و پرداخت شده است.
مدیرکل بهزیستی  آذربایجان‌غربی یادآور شد: در استان ۸۹ هزار و ۳۶۵خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند که از این تعداد ۴۲ هزار و ۷۷۵ خانوار معلول، مستمری بگیر هستند.
وی گفت: طی هفته معلولین ۴ مرکز آموزشی_توانبخشی در شهرهای پیرانشهر،پلدشت، سلماس و چایپاره باهدف خدمات رسانی به جامعه هدف افتتاح شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar