ایسنا/ رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به وصیت یک جوان گلستانی در زمان حیات خود مبنی بر آزادی زندانیان با بخشی از اموال وی، گفت: تاکنون 41 زندانی جرائم غیرعمد با عمل به وصیت او آزاد شده‌اند.

حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مهربانی و رافت همراه در دین مبین اسلام مورد تاکید واقع شده است، اظهار کرد: برخی اقدامات موجبات خیرات و مبرات حتی پس از مرگ انسانها می شود و برخی نیز حتی بعد از مرگ خود در اندیشه نیکی و مهربانی اند که نشان از عمق بارو آنها به ایزد منان دارد.

وی با بیان اینکه یک جوان گلستانی پیش از مرگ وصیت کرده بود بخشی از اموال او برای آزادی زندانیان نیازمند هزینه شود، افزود: عمل به وصیت این جوان عزیز، تا کنون آزادی را به 41 نفر هدیه کرده است.

رئیس کل دادگستری گلستان با تاکید بر اینکه تا کنون 41  محکوم به حبس که به علت ناتوانی در پرداخت بدهی و دیون خود در زندان بودند، با اجرای وصیت این جوان آزاد شدند، خاطرنشان کرد: 173 میلیون تومان دیگر از اموال باقی مانده این مرحوم  هم به تدریج  برای آزادی زندانیان صرف می شود.

به گزارش ایسنا، خیرین استان گلستان همواره در موارد متعددی از جمله ساخت مدرسه، بیمارستان، خرید تجهیزات درمانی، آزادسازی زندانیان و ... زبان زد در سطح کشور بوده اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar