باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ علی همه خانی از مالکین تهرانی موتورسیکلت‌هایی که هنوز اقدامی نکرده اند خواست جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

به نقل از روابط عمومی پلیس راهور سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد:  همکاران بنده همکاری لازم را با مالکین و متصرفان تهرانی موتورسیکلت‌های توقیفی دارند و ایشان می‌توانند با در دست داشتن حداقل مدارک جهت تحویل موتورسیکلت خود اقدام کنند.

همه خانی افزود: مرحله اول این طرح تا ۱۷ بهمن سال گذشته بودکه با استقبال خوب دارندگان این موتورسیکلت‌ها مواجه شد و هم اکنون نیز این فرصت بسیار مناسبی برای مالکین موتورسیکلت‌های توقیفی است که تاکنون فرصت مراجعه و تحویل موتورخود را پیدا نکرده اند.

وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده محترم ناجا برای ترخیص موتورسیکلت‌هایی که بین بازه زمانی سال‌های ۹۰ تا ۹۸ به پارکینگ‌ها منتقل شده اند، از جمله کاهش هزینه نگهداشت بر اساس مصوبه سال ۹۴ هئیت وزیران و عدم دوبرابر شدن جریمه‌های آنان در مدت توقیف و به همین منظور این مالکین و متصرفین (و نماینده قانونی آن‌ها) فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریع‌تر نسبت به حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ شهر تهران با در دست داشتن مدارک اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: افرادی که مدارک آن‌ها ناقص است می‌توانند به آدرس بلوار خلیج فارس خیابان هلال اهمر مراجعه و نسبت به ادامه روند ترخیص موتورسیکلت خود اقدام نمایند.

سرهنگ همه خانی گفت: در خصوص نقص مدارک ساز و کار‌هایی اندیشیده شده که مراجعین می‌توانند در طی مراحل ترخیص مانند نداشتن بیمه، داشتن خلافی بالا و مدارک دیگر نسبت به ارائه تعهد و رفع نواقص و تقسیط بدهی اقدام کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar