فارس/ مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب به دلیل اختلاف با شرکا دست به خودکشی زد این در حالی است که در استان‌های مختلف عامل اصلی این خودکشی عدم همکاری مسوولین استان و شهرستان در رفع مشکلات این کارخانه اعلام کردند.
کارخانه آرد ستاره ایوانغرب یکی از کارخانه‌های موفق در صنعت آرد در استان ایلام است؛ در سال ۱۳۹۶ شرکت آرد ستاره غرب واقع در شهرک صنتی ایوان با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال با ظرفیت سالانه ۶۰ هزار تن آرد از گندم افتتاح شد. 
این کارخانه با تغییر و تحولاتی که سال‌های گذشته در حوزه اقتصادی به وجود آمد بارها تعطیل و با همت دوباره مسوولین استان و شهرستان و ورود دستگاه قضا به بحث واحدهای نیمه فعال و تعطیل این کارخانه دوباره وارد چرخه تولید شد و تولیدات این کارخانه روانه بازار استان شد.
امروز مدیرعامل کارخانه ستاره ایوان غرب بر اثر خودکشی فوت شد که در استان‌های مختلف عامل اصلی این خودکشی عدم همکاری مسوولین استان و شهرستان در رفع مشکلات این کارخانه اعلام کردند.

مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب لحظاتی پیش فوت شد

سعید نادری روابط عمومی فرمانداری ایوان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: امروز مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب اقدام به خودکشی کرد که متاسفانه لحظاتی پیش فوت شد.
وی افزود: در چندسال اخیر با اختلافاتی که با شرکای کارخانه در حوزه‌های مالی و اداری وجود داشت اقدام به خودکشی کرده است.
روابط عمومی فرمانداری ایوان ادامه داد: قبلا با حضور فرماندار و جمعی از مدیران با مدیر عامل کارخانه و شرکای در خصوص اختلافات پیش آمده جلساتی برگزار شد که به دنبال رفع این اختلافات در بین اعضا بودیم. 
وی افزود: اما این اختلافات همچنان ادامه پیدا کرد اما در حوزه اداری و تولید کارخانه هیچ وقفه‌ای به وجود نیامد.
روابط عمومی فرمانداری ایوان تصریح کرد: وی در 1/5 ماه گذشته اصلا به فرمانداری مراجعه نکرده‌ این در حالی است که برخی افراد معلوم‌الحال در قالب کانال‌های تلگرامی و مجازی این اتفاق را به مسوولان نسبت می‌دهند.
وی افزود: در رسانه‌ها علت خودکشی مدیر عامل عدم همکاری دستگاه‌ها و همچنین بروکراسی‌های سخت اداری درباره حقوق کارگران و خود مدیر عامل و شرکا اعلام شده که به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته و ندارد و تنها عامل اقدام به خودکشی اختلافات بین مدیر عامل و شرکای خود کارخانه است.
نادری ادامه داد: عوامل سریال نشر اکاذیب علیه فرماندار ایوان از طریق مراجع محترم قضایی تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
وی تصریح کرد: دو کانال بدون مجوز که صلاحیت فعالیت رسانه‌ای گردانندگان آن کانال‌ها مورد تایید دستگاه‌های ذی‌ربط نیست، خبری مبنی بر اقدام به خودکشی فردی از سهامداران کارخانه آرد  ایوان منتشر شد.
نادری افزود: کارخانه آرد ایوان از چندین ماه قبل با حمایت همه مسوولین مرتبط به چرخه تولید برگشته است و از بدو شروع فعالیت تا کنون هیچ یک از سهامداران برای پیگیری امور اداری خود به فرمانداری مراجعه‌ای نداشته‌اند زیرا کارخانه در روال عادی در حال تولید است.
وی ادامه داد: فردی که اقدام به خودکشی کرده، در اصل ساکن تهران بوده و بنا به اخبار واصله در قالب شیفت و پاره وقت در محل کارخانه حضور می‌یافته است.
روابط عمومی فرمانداری ایوان افزود: کانال‌های موصوف با شیطنت، به شدت سعی داشتند که افکار عمومی را منحرف کرده و این اقدام را ناشی از عدم پیگیری مدیران شهرستان جلوه دهند که این اقدام آنها مسبوق به سابقه است و عوامل پشت صحنه آن کانال‌ها برای مردم شناخته شده هستند.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar