انتخاب/ یک مادر بی رحم آمریکایی، کودک ۵ ماهه خود را کشت تا بالاترین گناه را تجربه کند، درواقع این زن هدف از کشتن فرزند خود را تجربه گناهی بزرگ عنوان کرده است.

به نقل از نیویورک پست، مادری از نیوجرسی که به قتل دختر ۵ ماهه خود اعتراف کرد به پلیس گفت که او این کار را انجام داده تا "آخرین گناه خود یعنی قتل را انجام دهد".

قتل نوزاد ۵ ماهه توسط مادر بی رحم

کریستی آلکازار، ۲۶ ساله، پس از این که متهم به قتل به دلیل ضربات چاقو به نوزادش در خانه‌ای در پن گروو در جمعه شب شد اعتراف کرد که فرزند خود را بی رحمانه به قتل رسانده است.

او در صورت مجرم شناخته شدن با حداکثر مجازات حبس ابد روبرو خواهد شد. بر اساس مدارکی که توسط ABC ۶ به دست آمده، آلکازار اکنون از رفتار خود پشیمان است و به پلیس گفته است که "متاسف است که پشیمانی وی، هیچ یک از وقایع مربوط به قتل را تغییر نخواهد داد. "

او همچنین گفت که در آن زمان از "ذهن و بدن سالم" برخوردار بود. وقتی پلیس به محل قتل رسید، آلکازار را در حال مشاجره با فرد دیگری، در کنار جسد نوزاد مرده دید.

به گفته مقامات، این نوزاد جراحات چاقوی قابل مشاهده در قفسه سینه خود داشت. چندین چاقو و شواهد قتل نیز از صحنه قتل کشف شد. پدر نوزاد در زمان قتل در خانه نبود.

علت مرگ این نوزاد قتل بر اثر ضربات چاقو متعدد به ناحیه قفسه سینه اعلام شد. واندی بورگوس، همسایه این زن به رسانه‌ها گفت: این یک تراژدی است. او یک خانم خوب و سالم به نظر می‌رسید. من دو سال و نیم در کنار او زندگی کردم، بنابراین برای من یک شوک است. "

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar