logo

چاقوکشی مصدوم حادثه برای پرسنل اورژانس

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
چاقوکشی مصدوم حادثه برای پرسنل اورژانس

خبرآنلاین/ دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت:پرونده قضایی برای متهم پرونده چاقوکشی برای کارشناس اورژانس در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل و متهم روانه زندان شد.

محمد قاسمی روز یکشنبه با بیان این مطلب، افزود: در پی وقوع یک فقره تصادف در روستای آقابابا و با اعلام عوامل حاضر در محل، کارشناسان پایگاه اورژانس بلافاصله در محل حادثه حاضر شده که با توجه به معاینات اولیه، اعزام فرد مصدوم به بیمارستان را تشخیص دادند.

وی اضافه کرد: در حین انتقال مصدوم به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، مصدوم حادثه تصادف با بی‌احترامی اقدام به ضرب و شتم کارشناس اورژانس با استفاده از سلاح سرد می کند که کارشناس مذکور از چندین ناحیه دچار جراحت شده و در بیمارستان بستری می شود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین همچنین یادآور شد: طی چند ماه اخیر این دومین حادثه ضرب و شتم کارشناسان پایگاه اورژانس آقابابا است.

قاسمی در ادامه گفت: کارشناسان اورژانس و کادر درمان، هدفی جز نجات جان شهروندان را دنبال نمی کنند و این اصلی‌ترین رسالت آنها است و قطعاً برخورد دستگاه قضایی نیز با این قبیل اقدامات که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی و هنجارشکنی در جامعه می شود، سخت و بدون اغماض خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اعلام کرد: در پی وقوع این حادثه سریعاً دستور قضایی لازم صادر و پرونده قضایی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل شد و متهم پس از تفهیم اتهام و به دلیل عجز از تودیع تامین کیفری روانه زندان شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره