نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

کودک‌ربایی پس از بیهوش کردن مادر

منبع
همشهري
بروزرسانی
کودک‌ربایی پس از بیهوش کردن مادر

همشهری/ 2 زن که با نقشه‌ای حساب‌شده زنی را بیهوش کرده و پسر خردسال او را ربوده‌اند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند.

شامگاه هجدهم آذر امسال کسبه بازار بزرگ شهرری متوجه زنی جوان شدند که در نزدیکی بازار از هوش رفته و روی زمین افتاده بود. آنها این زن را می‌شناختند و بارها وی را دیده بودند که گدایی یا دستفروشی می‌کرد و معمولا پسر خردسالش نیز همراه او بود. اما در آن لحظه اثری از پسر خردسال زن جوان نبود.

این زن پس از تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل شد و وقتی به هوش آمد وحشت‌زده به مسئولان بیمارستان گفت که کودکش را ربوده‌اند. ماجرا به پلیس گزارش شد و مأموران به تحقیق از زن 40ساله پرداختند. وی گفت: به‌دلیل اختلافاتی که با شوهرم داشتم مدتی قبل از او جدا شدم و خودم از پسربچه 8ماهه‌مان نگه‌داری می‌کردم.

او ادامه داد: ناچار بودم برای تامین مخارج زندگی تکدی‌گری یا دستفروشی کنم و چون کسی نبود که از پسرم مراقبت کند، او را هم با خود می‌بردم. روز حادثه در بازار بزرگ شهرری دستفروشی می‌کردم که 2زن نزد من آمدند. پسر 8ماهه‌ام به نام ماهور در آغوشم بود و 2زن ناشناس در حالی که ماسک به‌صورت داشتند و چهره‌هایشان به‌درستی مشخص نبود سر صحبت را باز کردند تا اعتمادم را جلب کنند.

دقایقی بعد یکی از آنها یک لیوان پلاستیکی به من داد و گفت داخل آن چای است که از دستفروش خریده است. ابتدا تعارف او را رد کردم اما زن اصرار داشت که 3لیوان چای خریده و یکی از آنها قسمت من است. من چای را نوشیدم و پس از آن دچار سرگیجه شدیدی شدم. درحالی‌که همچنان پسرم ماهور در آغوشم بود 2زن پیشنهاد دادند که در اطراف میدان چرخی بزنیم تا حال من خوب بشود. حتی یکی از آنها وقتی دید من دچار سرگیجه شده‌ام و حالم خوب نیست پسرم را از من گرفت.

پس از دقایقی از هوش رفتم و دیگر چیزی نفهمیدم و زمانی که چشم باز کردم در بیمارستان بودم. حالا متوجه شدم آن دو زن با نقشه قبلی مرا با چای مسموم بیهوش کردند تا پسرم را بربایند. پس از شکایت این زن، مأموران به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته پرداختند که در بازبینی فیلم‌ها معلوم شد 2زن داخل لیوان چای، داروی بیهوشی ریخته و سپس سراغ مادر و کودک رفته‌اند.

آنها پس از آنکه مادر بیهوش شد، با ربودن پسربچه‌اش پا به فرار گذاشتند. براساس این گزارش، مأموران پلیس در تعقیب 2زن کودک‌ربا هستند و از سوی دیگر تصویر پسربچه ربوده‌شده که هم‌اکنون حدودا 10ماهه است در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته تا چنانچه هرکس وی را در میان دوستان، آشنایان یا اقوامشان دید و یا اطلاعی از سرنوشت کودک دارد موضوع را به بازپرس شعبه هشتم بازپرسی شهرری یا اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران و یا با پلیس 110 در میان بگذارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره