نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

کشف ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور

منبع
تسنيم
بروزرسانی
کشف ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور

تسنیم/ جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: سال گذشته قریب به ۹۰۰ تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده که عموما این کشفیات با درگیری همراه بوده است.

سردار‌ قاسم رضایی‌ در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی ‌با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا‌ اظهار داشت: خداوند متعال توفیق داد تا امروز در ماه مبارک رمضان به باب الرضا(ع) سفر کنیم و از نزدیک وضعیت امنیتی استان را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی افزود: خوشبختانه استان خراسان شمالی با داشتن مدیران لایق و فرماندهان انتظامی جهادی همچون سردار "سعید مطهری‌زاده" و سردار "قربانعلی داوطلب" که از افسران با تجربه هستند هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه افتخار ما این است که خادم ملت شریف ایران اسلامی هستیم، گفت: در سطح کشور علی‌رغم تمام توطئه‌هایی که وجود دارد، ایران اسلامی در مقایسه با سایر کشور های جهان از امنیت بسیار مطلوب و مثال زدنی برخوردار است.

سردار رضایی ادامه داد: سال گذشته قریب به 900 تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شده که عموما این کشفیات با درگیری همراه بوده است.

وی با بیان اینکه موضوع مواد مخدر و اعتیاد جزء مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها‌ست، یادآور شد: بحث اعتیاد و مواد مخدر سرمنشاء بسیاری از جرایم همچون سرقت، قتل و ... است که خوشبختانه در این خصوص اقدامات بسیار خوبی در حوزه انسداد مرزها صورت گرفته و مطالبه جدی ما ایفای نقش درست تمام دستگاه ها در این رابطه است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور به موضوع برخورد با اراذل و اوباش در سطح کشور توسط پلیس نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه برخورد با اراذل و اوباش پلیس با قدرت ورود کرده و با افرادی که امنیت و آرامش مردم عزیز را مختل کرده بودند برخورد لازم صورت گرفته است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه هزینه ارتکاب جرم بازدارنده نیست، افزود: کار جمعی و وحدت کلمه چه در حوزه انتظامی و چه در حوزه قضائی باعث خواهد شد تا مردم عزیز هیچ گونه دغدغه ای در بحث جرایم نداشته باشند.

این مقام ارشد انتظامی در کشور ادامه داد: پلیس با شعار من یک انقلابی هستم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی ورود کرده و با توجه به توطئه‌هایی که در این رابطه وجود دارد و دشمنان ارزش های ما را هدف قرار داده اند لازم است تا علما و روحانیون عزیز بیش از پیش پلیس را یاری کنند.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در پایان خاطر نشان کرد: ما به عنوان سرباز ولایت و خدمتگزار مردم با شعار من یک انقلابی ام به تکلیف خود عمل می‌کنیم و با تمام توان از ارزش ها و دستاورد های نظام اسلامی دفاع خواهیم کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره