logo
  1. برگزیده
جامعه و حوادث

تیراندازی در زرند با دو زخمی

منبع
ايرنا
بروزرسانی
تیراندازی در زرند با دو زخمی

ایرنا/ دادستان عمومی و انقلاب زرند استان کرمان با اشاره به تیراندازی طرفین یک دعوای شخصی بین سرنشینان ۲ خودرو در این شهرستان که ۲ زخمی برجا گذاشت، گفت: دراین زمینه سه متهم دستگیر شدند و احتمال افزایش تعداد متهمان نیز وجود دارد.

اسماعیل بلوچ زاده روز دوشنبه با اشاره به اینکه در این حادثه عصر دیروز از اسلحه شکاری ساچمه‌ای استفاده شده است ادامه داد: متاسفانه در جریان این حادثه ۲ نفر از عابران پیاده محل وقوع به دلیل اصابت ساچمه دچار جراحت شدند و خوشبختانه حال عمومی آنها مساعد گزارش شده است.

وی اختلافات ملکی را دلیل اصلی این نزاع دانست و تاکید کرد: متهمان دستگیر شده در این ماجرا سابقه نزاع های دیگری را مرتبط با همین موضوع داشته اند و بررسی های تکمیلی در این زمینه در دست انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب زرند برخود قاطع و بازدارنده با عاملان اینگونه حوادث را از اولویت های دستگاه قضایی دانست و تاکید کرد: اجازه نخواهیم داد افراد به دلایل مختلف موجب رعب و وحشت مردم شوند و نظم عمومی جامعه را خدشه دار کنند.

بلوچ زاده یادآور شد: رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده های مهم در دستور کار دادستانی زرند قرار دارد و از این رهگذر تلاش می شود ضمن برخورد قاطع با متخلفان، از تکرار چنین مسائلی نیز پیشگیری به عمل آید.
شهرستان زرند در شمال استان کرمان واقع است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره