آخرین خبر/ گروهی از دوست‌داران سینما فیلم‌های جنایی را می‌پسندند و عده‌ای دیگر هم فیلم‌های روان‌پریشانه با حضور شخصیت‌های روانی. در این میان اگر فیلمی ترکیبی از این دو ژانر باشد به اضافه وجود المان‌های فیلم‌های دلهره‌آور، حتما مورد پسند تماشاچیان زیادی قرار خواهد گرفت. فیلم «همسایه خوب» یکی از این فیلم‌هاست.

داستان از این قرار است که روزنامه‌نگاری به شهر کوچکی در لتونی منتقل شده و در خانه یکی از همکارانش در حاشیه شهر ساکن می‌شود. در همسایگی این روزنامه‌نگار مردی زندگی می‌کند که از روز اول طرح دوستی با او می‌ریزد. یکی از شب‌ها که این دو نفر برای تفریح به شهر رفته‌اند، حادثه‌ای رخ می‌دهد که برای آن‌ها دردسر می‌سازد. اما به ناگاه مرد همسایه مهربان شده و بی‌دلیل به کمک روزنامه‌نگار می‌آید که درگیر یک رابطه عاطفی شده است. به مرور مشخص می‌شود که مرد همسایه یک روانی است که از هیچ جنایتی رویگردان نیست و دست به کارهایی می‌زند که مو به تن بیننده سیخ می‌کند. (برای تماشا کلیک کنید)

فیلم که محصول 2022 آمریکا و لتونی است، به رابطه عجیب یک بیمار روانی و دردسرهایش برای دیگران می‌پردازد. این که چطور یک شیطان جنایتکار می‌تواند در پشت چهره فردی با ظاهر عادی و حتی مهربان مخفی شده باشد. قطعا طرفداران فیلم‌های جنایی و ژانر روانی، از دیدن این فیلم لذت خواهند برد. مخصوصا با دوبله فارسی اختصاصی که به خوبی روی شخصیت‌ها نشسته است.

>> لینک تماشای فیلم همسایه خوب

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  

نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.

نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.       

این پیشنهادها را هم از دست ندهید:
.

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar