تسنیم/ مدیر روابط عمومی قشم ایر گفت: تعدادی از مسافران پرواز نجف-تهران به دلیل تاخیر در انجام این پرواز اقدام به وارد کردن ضرباتی به هواپیمای قشم‌ایر کرده و به آن خسارت میلیونی وارد کردند.


صابر نوروزی مدیر روابط عمومی قشم ایر با اشاره به تاخیر در انجام پرواز امروز نجف-تهران قشم ایر، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل این تاخیر، تعدادی از مسافران به نشانه اعتراض در فرودگاه امام از هواپیما پیاده نمی‌شدند.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز در داخل هواپیما درگیری شد و مسافران با وارد کردن ضرباتی به هواپیما، به آن خسارت میلیونی زدند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با ورود امنیت پرواز، این ماجرا به پایان رسید.

لازم به ذکر است، ویدئویی از اتفاقات امروز در داخل هواپیمای قشم ایر منتشر شده که نشان می‌هد فردی که خود را نماینده قشم ایر معرفی می‌کند اقدام به برخورد فیزیکی با یکی از مسافران کرده است.

در همین حال سازمان هواپیمایی کشوری نیز اعلام کرد: به دنبال انتشار ویدئویی از پرواز مسیر نجف به تهران شرکت قشم ایر، سازمان هواپیمایی کشوری و نهادهای امنیتی و انتظامی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

سازمان هواپیمایی اعلام کرده نهادهای امنیتی و انتظامی نیز در حال بررسی این رخداد هستند و نتایج حاصله در اسرع وقت به اطلاع عموم خواهد رسید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar