نماد آخرین خبر

پدر و پسر نیشابوری در دریای محمودآباد غرق شدند

منبع
ايرنا
بروزرسانی
پدر و پسر نیشابوری در دریای محمودآباد غرق شدند

ایرنا/ رئیس هیات نجات غریق و غواصی محمودآباد گفت: عصر امروز -سه‌شنبه- چهار نفر از اعضای یک خانواده نیشابوری در آبهای ساحلی محمودآباد تن به آب زدند که دو نفرشان نجات یافتند و پدر و پسر خانواده جان باختند.

سعید خادمی شامگاه سه‌شنبه در تشریح این حادثه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه در منطقه پلمب شده و متروکه خط آهی رخ داده است.
وی با بیان این‌که این منطقه شنا ممنوع بود، گفت: با وجود هشدارهای ناجیان غریق، اعضای این خانواده اقدام به شنا در منطقه ممنوع و خارج از طرح دریا کردند که چهار نفر از این خانواده غرق شدند.
رئیس هیات نجات غریق و غواصی محمودآباد افزود: پس از این‌که این چهار نفر توسط ناجیان از آب خارج شدند، نیروهای امدادی اورژانس آن‌ها را به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل کردند. اما با وجود تلاش‌های کادر درمان و انجام عملیات احیا، پدر خانواده و پسر ۱۲ ساله جان خود را از دست دادند.
از ابتدای فصل شنا تاکنون ۱۱ نفر بر اثر غرق شدن در آب‌های ساحلی محمودآباد جان خود را از دست دادند که ۳ نفر از این افراد در منطقه متروکه خط آهی غرق شدند.

اراضی موسوم به خط آهی که در بهترین نقطه ساحلی شهرمحمودآباد قرار دارد، ۱۵ سال پیش برای ساخت مجموعه تفریحی-گردشگری با عنوان «سرزمین رویاها» به سرمایه‌گذار بخش خصوصی واگذار شد. ولی به دلیل وجود اختلافات کار به دستگاه قضایی کشیده شد و این منطقه پلمب شد و از آن زمان تاکنون هیچگونه اقدامی در این منطقه صورت نگرفته و به مدت بیش از یک دهه بلااستفاده مانده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره