فارس/ فرمانده انتظامی استان از کشف 19قبضه سلاح جنگی و 24 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در عملیات اطلاعاتی مأموران انتظامی شهرستان میاندوآب، خبر داد.

رحیم جهانبخش اظهارداشت: مأموران انتظامی شهرستان "میاندوآب" از فعالیت اعضای یک باند قاچاق سلاح در خصوص انتقال محموله ای از سلاح های جنگی و شکاری به وسیله یک دستگاه خودرو سواری به داخل استان مطلع شده و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران با رصد هوشمندانه خود مسیر تردد خودروی متهمان را در ایستگاه بازرسی شهید "محمد نژاد" شناسایی و با اخذ دستور از مرجع قضائی به محل اعزام و طی یک عملیات منسجم و هماهنگ یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان را توقیف کردند.
فرمانده انتظامی استان به کشف ۱۹ قبضه سلاح کلت جنگی و 24 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در بازرسی از خودروی مذکور اشاره کرد و ادامه داد: در این عملیات ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
جهانبخش در پایان بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح های غیر مجاز که زمینه ساز ناامنی درجامعه و سلب آسایش مردم می شوند تأکید و از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه اقدامی در این رابطه بلافاصله مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar