ایسنا/ رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از ارائه کمک‌های بلاعوض به بیش از ۲۶ هزار نفر در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

وحید سلیمی درباره کمک‌های بلاعوضی که طی شش ماه نخست سال جاری از سوی سازمان داوطلبان به بیماران نیازمند و ...  ارائه شده است گفت: بر اساس جمع‌بندی‌های صورت گرفته، تعداد کل بهره‌ورانی که طی شش ماهه نخست سال جاری، کمک های بلاعوض به آن‌ها ارائه شده است ۲۶ هزار و ۲۰۵ نفر است. 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به تامین وسایل توانبخشی برای افراد نیازمند کمک نیز گفت: در دیگر اقدامات صورت گرفته نیز وسایل توانبحشی برای دو هزار و ۳۸۰ نفر تامین شد. 

به گفته وی خدمات پاراکلینیک نیز به سه هزار و ۷۶۳ نفر ارائه شده و کمک‌هایی برای دارو و درمان برای ۱۱ هزار و ۲۷۸ نفر تامین شده است. 

سلیمی اظهار کرد: خدمات دندانپزشکی نیز یکی از اقداماتی است که به بیماران نیازمند ارائه می‌شود. در همین راستا خدمات دندانپزشکی به هزار و ۳۵۲ نفر ارائه شده است.

وی افزود: طی این مدت چهار هزار و ۳۱۳ مورد بستری طبی و جراحی نیز صورت گرفته است. همچنین درمان سرپایی نیز  برای هزار و ۵۵ نفر انجام شده است. دو هزار و ۶۴ مورد از سایر کمک‌های بلاعوض نیز طی این مدت انجام شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر  درباره ارزش ریالی این کمک‌ها نیز گفت:‌ مجموع ریالی هزینه‌های انجام شده در این کمک‌های بلاعوض بالغ بر ۲۱۵ میلیارد ریال است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar