دیده‌بان ایران/ ۳نفر که برای گرم کردن فضای داخل چادر از منقل زغالی استفاده کرده بودند بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

این حادثه در یکی از باغ‌های شهر سرکان واقع در استان همدان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که ۳عضو یک خانواده شامل مرد ۵۳ساله و ۲زن ۴۰ و ۷۸ساله که مادر، دختر و پسر خانواده بودند تصمیم گرفتند شب را در باغ‌شان بگذرانند و برای گرم کردن چادر مسافرتی که در آن حضور داشتند به اشتباه از منقل زغالی استفاده کردند. همین اشتباه کافی بود تا هر ۳نفر دچار گازگرفتگی شوند و جان خود را از دست دهند.
سرهنگ رضا نوری، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در این‌باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر فوت مشکوک ۳نفر در یکی از باغ‌های شهر سرکان، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی کلانتری۱۲ سرکان به‌همراه دیگر نیروهای امدادی به‌منظور رسیدگی به اتفاق رخ داده به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: براساس گزارش مأموران و طبق اعلام نظر کارشناسان اورژانس شهرستان این افراد به‌علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل زغالی) در چادر و استنشاق گاز مونواکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده بودند. وی با اشاره به اینکه اجساد متوفیان برای ادامه تحقیقات به پزشکی قانونی منتقل شد، گفت: پس از هماهنگی با دادستان و کسب دستور با حضور عوامل پلیس آگاهی شهرستان در محل حادثه اقدامات لازم برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی انجام شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar