فارس/ رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت آخرین وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی را تشریح کرد.

سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت اظهار داشت: به دلیل شروع تردد به مراکز آموزشی، دانشگاه ها و مدارس شاهد افزایش ترافیک در سطح معابر شهر تهران هستیم.

سرهنگ علی اصغر شریفی گفت : با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبح سه شنبه دوازدهم مهر ماه 1401 و فعالیت مدارس ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی ، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم. 

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .  

سرهنگ شریفی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای بار ترافیکی هستند. 

سرهنگ شریفی گفت : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی و چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ شریفی افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح و در تمامی تقاطع ها ، معابر و میادین شهر تهران و مقابل و اطراف مراکز آموزشی و مدارس به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست . 

وی از والدین خواست به جهت سوار  یا پیاده کردن دانش آموزان خودروی خود را مقابل مدارس پارک نکرده و یک لحظه نیز مقابل درب مدرسه متوقف نشوند چرا که هیمن اقدام آنان باعث ایجاد ترافیک در محدوده می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar