فارس/ رئیس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج ـ چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا پایان روز جمعه خبر داد.

 
 پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز، در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت راه‌های البرز گفت: بنا به تصمیم گیری‌های صورت گرفته، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ فردا پنجشنبه ( ۱۰آذر ماه) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ این روزها از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران ـ شمال به سمت چالوس به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۱ آذر ماه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ همان روز تا پایان تخلیه ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی به رانندگان توصیه کرد، با توجه به فصل سرما و بارش‌ها با تجهیزات کامل سفر کنند و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

کرمی تصریح‌کرد: ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و روان سازی در جاده‌های استان البرز مستقر شده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar