تسنیم/فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از دستگیری شش نفر از عاملان سنگ‌پرانی به کامیون‌های عبوری در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ میثم گوهری آرانی، اظهار داشت: در پی اقدام اخیر تعدادی ارازل و اوباش در برهم زدن امنیت و اخلال در فعالیت خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی این شهرستان از طریق پرتاب سنگ و ترقه به خودروها، بررسی موضوع جهت شناسایی  و دستگیری این افراد به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف‌آباد قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی این فرماندهی حین گشت‌زنی هوشمندانه در محور های مواصلاتی این شهرستان تعداد شش نفر از مخلان نظم که اقدام به سنگ‌پرانی و پرتاب مواد محترقه انفجاری به سمت خودروهای سنگین می‌کردند را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این متهمان را در حین ارتکاب جرم دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
وی با تاکید بر اینکه اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت به اموال و اشخاص جرم بوده و پلیس با قاطعیت نسبت به شناسایی و دستگیری این گونه مجرمان اقدام می‌کند، گفت: شهروندان و رانندگان عزیز در صورت مشاهده و اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar