برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

جزئیات جدید از پرونده ادعای تعرض به بازیکنان فوتبال در مشهد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
جزئیات جدید از پرونده ادعای تعرض به بازیکنان فوتبال در مشهد

تسنیم/ مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی از شکایت چهار خانواده بازیکنان یک تیم فوتبال در مشهد به این اداره کل خبرداد.

هاشمی جواهری  اظهارداشت: در خصوص جدیدترین اخبار مربوط به ادعای تعرض به بازیکنان پایه در مشهدمقدس مدارک و مستندات را نهایی کردیم و برای دستگاه قضایی ارسال شده است.

وی افزود:در خصوص صحت این ماجرا ما تصمیم گیرنده نیستیم و قوه قضاییه باید تصمیم بگیرد اما چهار خانواده از این باشگاه شکایت کردند که شکایت‌ها را به دستگاه قضایی ارسال کردیم اما بعید می‌دانم آن حرفی که ادعا شده بود درست باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان این مطلب که بازی‌های این تیم در لیگ فوتبال استان غیرقانونی بوده است تصریح کرد: آن چیزی که به ما مربوط است این است که این باشگاه مجوز نداشته و اگر شخصی ادعا کند که این باشگاه مجوز داشته باید مستندات را ارسال کند.

هاشمی جواهری عنوان کرد: این تیم حدود 10 سال است که بدون مجوز در حال فعالیت است و صدور مجوز نیز یک روندی دارد که این روند توسط این تیم انجام نشده است.

وی گفت: به تمام باشگاه‌های بدون مجوز هشدار دادیم و از یک بهمن ماه شروع کردیم به اقدام، اخطار و پلمب باشگاه‌های بدون مجوزکه تاکنون 350 باشگاه بدون مجوز در مشهدمقدس شناسایی شده اند. همچنین با دستگاه‌های قضایی، اماکن، نیروی انتظامی هماهنگی‌ها و جلساتی صورت گرفته که به زودی اگر این باشگاه‌ها مجوز نگیرند برخورد جدی می‌شود.

به گزارش  تسنیم به گفته دادستان مرکز خراسان رضوی تا  این لحظه هیچ‌گونه سند و مدرکی دال بر وقوع تعرض نسبت به بازیکنان مدرسه فوتبال مشهد به مرجع قضایی ارائه نشده است. همچنین شکایتی تاکنون از سوی والدین بازیکنان در این خصوص در دستگاه قضایی مطرح نشده است. این پرونده تا روشن شدن تمام ابعاد مختلف موضوع مطرح شده در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

سجادی، وزیر ورزش و جوانان نیز هفته گذشته درباره شکایت چند خانواده به حراست اداره کل استان خراسان رضوی مبنی بر تعرض به کودکان در مدرسه فوتبال مدعی شده بود موضوع آن طور که گفته شد، نبوده و بزرگنمایی شده و چیزی ثابت نشده است و تنها 2 یا 3 مورد به حراست وزارت ورزش و جوانان اطلاع داده شده است. 

خبرنگار تسنیم با وجود پیگیری‌های مکرر متاسفانه هنوز موفق به گفت‌وگو با مسئولان قضایی استان و همچنین احسان اصولی رئیس هیئت استان فوتبال خراسان رضوی،  حسین بادامکی رئیس هیئت فوتبال مشهد و محسن حیدری دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره