صدا و سیما/ سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲پلیس نما که در حال اخاذی از یک فروشگاه در محدوده "قیامدشت"بودند، خبر داد.

سرهنگ "حسینعلی ابن علی " سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در پی گشت زنی‌های هدفمند عوامل کلانتری ۱۷۴ قیامدشت یک دستگاه خودرو پژو مشکی مشکوک شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در خودروی موصوف یک نفر پشت فرمان و فردی دیگر را در حال صحبت با فروشنده مغازه‌ای مشاهده کردند اظهار داشت:.
مأموران به موضوع حساس و به سمت خودرو حرکت کردند، در این هنگام فرد داخل مغازه سریعاً سوار خودرو شده و از صحنه با خودروی عنوان شده متواری شدند و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.
سرهنگ ابن علی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران کلانتری خودرو را متوقف وافراد را دستگیر کردند که در بازدید از خودرو لباس و تجهیزات پلیسی کشف و در قسمت جلو خودرو چراغ و بلندگو امدادی نیز مشاهده کردند که پس از انتقال به کلانتری، تحقیقات انجام شده متهمان به اخاذی از فروشگاه‌ها و اتباع کشور همسایه معترف شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در پایان با اشاره به اینکه خودرو متهمان به پارکینگ انتقال داده شد گفت: تاکنون نیز بیش از ۵مالباخته شناسایی و به کلانتری دعوت شدند و تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar