فارس/ قاضی دادگاه کیفری، مجازات ۶ ماه حبس متهم را به خرید معادل ۱۵۰ میلیون ریال لباس برای شب عید کودکان نیازمند و آسیب پذیر زیر ۱۰ سال، تبدیل کرد.

یاسر فرج وند قاضی دادگاه کیفری دو شهرستان حمیدیه استان خوزستان در اقدامی ابتکاری و خداپسندانه، باتوجه به رضایتی که متهم از شاکی اخذ کرده بود در اجرای ماده ۴۸۳ قانون آیین دادرسی کیفری، مجازات ۶ ماه حبس متهم را به خرید معادل یکصد و پنجاه میلیون ریال لباس برای شب عید کودکان نیازمند و آسیب پذیر زیر ۱۰ سال شهرستان حمیدیه تبدیل کرد.
باتوجه به صدور حکم ۶ ماه حبس برای فردی که به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی و عدم رعایت نکات بهداشتی محکوم شده بود و بعد از محکومیت توانست نواقص بهداشتی را مرتفع کند و رضایت اداره شاکی را اخذ کند، در اقدامی ابتکاری و خداپسندانه، یاسر فرج وند قاضی دادگاه کیفری دو شهرستان حمیدیه مجازات حبس ایشان را به خرید معادل ۱۵۰ میلیون ریال البسه برای کودکان زیر ۱۰ سال به مناسبت عید نوروز تخفیف داد.
لازم به ذکر است این قاضی خوش ذوق قبلاً نیز احکام مجازات های جایگزین حبس دیگری در خصوص خرید کتب درسی و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند و کاشت نهال صادر کرده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar